Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/4/a/4a9a4919-b778-48aa-a2b3-d96493b74870/abautoskola.sk/web/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230
skuska 2 form | AB Autoškola Brádňanský

Prihláška

Je potrebné mať vyplnenú Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia, aj pri elektronickom prihlásení, ktorú si je možné vyzdvihnúť osobne alebo si ju stiahnuť a vytlačiť, pretože obsahuje aj potvrdenie od lekára. Ak si ju budete tlačiť sami musí to byť obojstranná A4. Až s vyplnenou a potvrdenou žiadosťou od lekára môžte prísť sa zapísať do kurzu.

Kontaktné informácie

Kde sa nachádzame

Hlavná 421, Hnúšťa 98101
}

Otváracie hodiny

v

Kontaktujte nás

info@abautoskola.sk

0904 880 774

0903 376 680

Volaj: 0904 880 774

Tešíme sa na teba

    Prihláška

často kladené otázky
V tejto časti nájdete otázky na ktoré sa ludia pýtajú najviac
Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Sed porttitor lectus nibh. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Nulla porttitor accumsan tincidunt.
Curabitur non nulla sit amet nisl tempus?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Sed porttitor lectus nibh. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Nulla porttitor accumsan tincidunt.
Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Sed porttitor lectus nibh. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Nulla porttitor accumsan tincidunt.
Curabitur non nulla sit amet nisl?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Sed porttitor lectus nibh. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Nulla porttitor accumsan tincidunt.

Prihlášky na stiahnutie

Pri online prihlásení Vám bude prihláška vystavená a pri osobnom prihlásení je potrebné prihlášku vytlačiť, podpísať a vyplnenú priniesť zo sebou .
Pri osobitnom výcviku na skupinu „A“ alebo „A2“ je potrebné doložiť čestné vyhlásenie o dĺžke praxe vo vedení motocykla. Toto prehlásenie sa podpisuje ale až pri odovzdávaní dokumentáciu priamo na polícií.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress